622861-2026 - Wettbewerb
Litauen – Softwareprogrammierung und -beratung – Geologijos fondo dokumentų archyvavimo, skaitmeninimo ir elektroninių paslaugų sukūrimo paslaugos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geologijos fondo dokumentų archyvavimo, skaitmeninimo ir elektroninių paslaugų sukūrimo paslaugos
Beschreibung: Pirkimo objektas į skirstomas į dvi atskiras pirkimo dalis: 1. Archyvinių dokumentų archyvavimo ir skaitmeninimo paslaugos; 2. Dokumentų valdymo sistemos sukūrimo paslaugos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79995100 Archivierung, 72512000 Dokumentenmanagement
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Archyvinių dokumentų archyvavimo ir skaitmeninimo paslaugos
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pirkėjui sutikus, Paslaugų suteikimo terminas gali būti pratęsiamas vieną kartą ne ilgiau nei 6 mėnesių laikotarpiui.
Los: LOT-0002
Titel: Dokumentų valdymo sistemos sukūrimo paslaugos
Interne Kennung: 2