See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli fabrycznie nowych do Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 414614-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.79.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli fabrycznie nowych do Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie.