622873-2026 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Sprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
BeschreibungSprzedaż i dostawa przez wykonawcę/wykonawców 31 szt. dyspozycyjnych, operacyjnych i dodatkowych samochodów użytkowych dla Lotniska Chopina w Warszawie i Lotniska Zielona Góra-Babimost
Interne Kennung98/PN/ZP/TL/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Kombivany (numer specyfikacji: 1)
BeschreibungSprzedaż i dostawa kombivanów - 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 1
Interne KennungCzęść nr 1: Kombivany (numer specyfikacji: 1)
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Kombivany (numer specyfikacji: 2)
BeschreibungSprzedaż i dostawa kombivanów - 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 2
Interne KennungCzęść nr 2: Kombivany (numer specyfikacji: 2)
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Minibusy (numer specyfikacji: 3 i 4)
BeschreibungSprzedaż i dostawa minibusów - 5 szt., w tym 3 szt. opisanych w specyfikacji nr 3 i 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 4
Interne KennungCzęść nr 3: Minibusy (numer specyfikacji: 3 i 4)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Dostawcze 1 (numer specyfikacji: 5)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 1 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 5
Interne KennungCzęść nr 4: Dostawcze 1 (numer specyfikacji: 5)
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Dostawcze 2 (numer specyfikacji: 6)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 2 - 8 szt. opisanych w specyfikacji nr 6
Interne KennungCzęść nr 5: Dostawcze 2 (numer specyfikacji: 6)
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6: Dostawcze 3 (numer specyfikacji: 8)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 3 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 8
Interne KennungCzęść nr 6: Dostawcze 3 (numer specyfikacji: 8)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7: Klasy Pick-up elektryczny (numer specyfikacji: 13)
BeschreibungSprzedaż i dostawa klasy Pick-up elektryczny - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 13
Interne KennungCzęść nr 7: Klasy Pick-up elektryczny (numer specyfikacji: 13)
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8: Dostawcze 4 (numer specyfikacji: 7)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 4 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 7
Interne KennungCzęść nr 8: Dostawcze 4 (numer specyfikacji: 7)
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9: Dostawcze 5 (numer specyfikacji: 11)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 5 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 11
Interne KennungCzęść nr 9: Dostawcze 5 (numer specyfikacji: 11)
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10: Dostawcze 6 (numer specyfikacji: 9)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 6 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 9
Interne KennungCzęść nr 10: Dostawcze 6 (numer specyfikacji: 9)
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11: Dostawcze 7 (numer specyfikacji: 10)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 7 - 2 szt. opisanych w specyfikacji nr 10
Interne KennungCzęść nr 11: Dostawcze 7 (numer specyfikacji: 10)
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12: Dostawcze 8 (numer specyfikacji: 12)
BeschreibungSprzedaż i dostawa dostawczych 8 - 1 szt. opisanej w specyfikacji nr 12
Interne KennungCzęść nr 12: Dostawcze 8 (numer specyfikacji: 12)