2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach realizowane w ramach 5 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach realizowane w ramach 5 zadań: Zadanie nr 1 – świadczenie usług sprzątania budynków w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w m. Balice, w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - Rejon Wsparcia Teleinformatycznego w m. Cholerzyn, w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - Rejon Wsparcia Teleinformatycznego w m. Zabierzów; Zadanie nr 2 – świadczenie usług sprzątania budynku WCR Oświęcim w m. Oświęcim; Zadanie nr 3 – świadczenie usług sprzątania budynku WCR Nowy Targ w m. Nowy Targ; Zadanie nr 4 – świadczenie usług sprzątania budynków 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej - 112. batalion lekkiej piechoty Oświęcim w m. Oświęcim; Zadanie nr 5 - świadczenie usług sprzątania budynku 3GRO Oświęcim w m. Oświęcim.
Interne Kennung: 48/SI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na wystąpienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia. 1. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz wynikająca z niej konieczność skrócenia terminu składania ofert wynika z potrzeby zapewnienia ciągłości świadczenia usług sprzątania w obiektach użytkowanych przez 8. Bazę Lotnictwa Transportowego w Balicach, w tym w budynkach administracyjnych, technicznych oraz w kompleksach podległych Bazie. 2. Usługi sprzątania mają istotne znaczenie dla zapewnienia właściwych warunków sanitarnych, higienicznych i organizacyjnych w obiektach wykorzystywanych do realizacji zadań służbowych, szkoleniowych oraz logistycznych, w tym zadań związanych z bieżącą działalnością jednostek wojskowych. 3. Obecnie obowiązujące umowy na świadczenie usług sprzątania zostaną czasowo przedłużone aneksami. Przedłużenie to ma charakter przejściowy i wyjątkowy i nie stanowi rozwiązania docelowego. 4. W celu zapewnienia płynnego przejęcia realizacji usług przez nowych Wykonawców oraz uniknięcia ryzyka zakłóceń organizacyjnych, niezbędne jest sprawne przeprowadzenie postępowania oraz jego rozstrzygnięcie w terminie umożliwiającym zawarcie nowych umów od dnia 2 lutego 2026 r., bez ryzyka zakłócenia ciągłości realizacji usług.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – świadczenie usług sprzątania budynków w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w m. Balice, w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - Rejon Wsparcia Teleinformatycznego w m. Cholerzyn, w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - Rejon Wsparcia Teleinformatycznego w m. Zabierzów;
Beschreibung: Zadanie nr 1 – świadczenie usług sprzątania budynków w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w m. Balice, w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - Rejon Wsparcia Teleinformatycznego w m. Cholerzyn, w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - Rejon Wsparcia Teleinformatycznego w m. Zabierzów;
Interne Kennung: 48/SI/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – świadczenie usług sprzątania budynku WCR Oświęcim w m. Oświęcim;
Beschreibung: Zadanie nr 2 – świadczenie usług sprzątania budynku WCR Oświęcim w m. Oświęcim;
Interne Kennung: 48/SI/2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – świadczenie usług sprzątania budynku WCR Nowy Targ w m. Nowy Targ;
Beschreibung: Zadanie nr 3 – świadczenie usług sprzątania budynku WCR Nowy Targ w m. Nowy Targ;
Interne Kennung: 48/SI/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – świadczenie usług sprzątania budynków 11. Małopolskiej Brygady Obrony
Beschreibung: Zadanie nr 4 – świadczenie usług sprzątania budynków 11. Małopolskiej Brygady Obrony
Interne Kennung: 48/SI/2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - świadczenie usług sprzątania budynku 3GRO Oświęcim w m. Oświęcim.
Beschreibung: Zadanie nr 5 - świadczenie usług sprzątania budynku 3GRO Oświęcim w m. Oświęcim.
Interne Kennung: 48/SI/2025/5