2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwareoplossing uitvoering belastingtaken
Beschreibung: Softwareoplossing belastingtaken t.b.v. gemeente Kampen. Het betreft onder andere werkzaamheden in het kader van de BAG, WOZ, het waarderen, heffen, innen en een digitaal belastingloket. De gemeente gaat een overeenkomst aan voor de duur van 3 jaar, ingaande vanaf 1 januari 2027. Na afloop van de initiële looptijd van de overeenkomst kan de de overeenkomst uitsluitend met telkens een periode van 2 jaar schriftelijk worden verlengd door opdrachtgever. Nvt
Interne Kennung: TdH21072026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: softwareoplossing belastingtaken t.b.v. gemeente Kampen. Het betreft onder andere werkzaamheden in het kader van de BAG, WOZ, het waarderen, heffen, innen en een digitaal belastingloket. nvt
Interne Kennung: 1