See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boeken, strips en audiovisuele materialen 2027-2028
Beschreibung: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 ‘Boeken voor volwassenen en jeugd' Omvat de levering van boeken voor volwassenen en jeugd; Perceel 2 ‘Stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd' Omvat de levering van stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd; Perceel 3 'audiovisuele materialen (dvd's en games) voor volwassenen en jeugd' Levering van audiovisuele materialen voor volwassenen en jeugd, waaronder dvd's, blu-rays, games en aanverwante media voor collectieopbouw van de bibliotheek.
Interne Kennung: PPP01B-866/6134/866
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Boeken voor volwassenen en jeugd
Beschreibung: Levering van boeken voor volwassenen en jeugd;
Interne Kennung: 866 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd
Beschreibung: Levering van stripverhalen en graphic novels voor volwassenen en jeugd;
Interne Kennung: 866 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Audiovisuele materialen (dvd’s en games) voor volwassenen en jeugd
Beschreibung: Levering van audiovisuele materialen voor volwassenen en jeugd, waaronder dvd's, blu-rays, games en aanverwante media.
Interne Kennung: 866_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234400 DVDs (Digital Versatile Disks), 22110000 Gedruckte Bücher, 32321300 Audiovisueller Bedarf