62290-2026 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Usługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą w celu przewozu osób z i do miejscowości: Ciechanów i Przasnysz zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ. Ilości kilometrów przejazdów oraz godzin postojów ujęte w opcji będą wykorzystane dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Ilości wykonywanych usług zostały określone w formularzu cenowym (załącznik nr 3).
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.2.2026/K/D/59/1200/U/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0002
TitelWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są usługi wynajmu autobusów i autokarów wraz z kierowcą w celu przewozu osób z i do miejscowości: Ciechanów i Przasnysz zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz z formularzem cenowym – załącznik nr 3 do SWZ. Ilości kilometrów przejazdów oraz godzin postojów ujęte w opcji będą wykorzystane dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym w terminie realizacji umowy. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). 3.Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 4.Ilości wykonywanych usług zostały określone w formularzu cenowym (załącznik nr 3).
Interne Kennung22WOG-ZP.2712.26.2026/K/D/59/1200/U/PN
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości kilometrów przewozów oraz godzin postojów do maksymalnej ilości określonej w tabeli formularza cenowego w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy.