2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa materiałów promocyjnych Erasmus+ dla Centrum Spraw Międzynarodowych: czapki zimowe, skarpety, kubki termiczne, notatniki, torby bawełniane - po 600 sztuk każdego rodzaju - DE-dzp.272-359/25
Beschreibung: dostawa materiałów promocyjnych Erasmus+ dla Centrum Spraw Międzynarodowych: czapki zimowe, skarpety, kubki termiczne, notatniki, torby bawełniane - po 600 sztuk każdego rodzaju - DE-dzp.272-359/25
Interne Kennung: DE-dzp.272-359/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa materiałów promocyjnych Erasmus+ dla Centrum Spraw Międzynarodowych: czapki zimowe, skarpety, kubki termiczne, notatniki, torby bawełniane - po 600 sztuk każdego rodzaju - DE-dzp.272-359/25, opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.
Interne Kennung: KC-zp.272-359/25