622911-2026 - Wettbewerb
Polen – Bank- und Investmentdienstleistungen – Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Tykocin w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Tykocin w 2026 roku.
Interne KennungRNZ .271.2.9.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung, 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUdzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Tykocin w 2026 roku”. Zamawiający nie dopuszcza zastosowania przez Wykonawców prowizji przygotowawczej - oferty takie odrzuci i zastrzega realizację 60% zamówienia. Wykonawca winien zapoznać się ze wszystkimi zapisami SWZ. Wykonawca powinien zdobyć wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy na realizację Zamówienia. Przedmiot umowy jest określony w przedmiotowej SWZ i jej załącznikach, które Zamawiający załączył celem prawidłowego skalkulowania ceny oferty.
Interne KennungRNZ 271.2.9.2026