622919-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr. 3 pn. Doposażenie komórek organizacyjnych Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr. 3 pn. Doposażenie komórek organizacyjnych Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr. 3 pn. Doposażenie komórek organizacyjnych Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego według 9 części: Część 1- Monitor parametrów pacjenta, mobilny szt. 1 Część 2- Fotel zabiegowy szt. 1 Część 3- Lodówka na leki szt. 1 Część 4- Lampa zabiegowa szt. 1 Część 5- Lampa operacyjna z UPS szt.1 Część 6- Aparat USG Część 7- Wózek do przewożenia chorych szt. 2 Część 8- Lampa zabiegowa bezcieniowa, mobilna szt.2 Część 9- Kardiomonitor szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w zakresie nie mniejszym niż jedna część Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne KennungSZSPOO.SZP 3810.56.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1- Monitor parametrów pacjenta, mobilny szt. 1
BeschreibungCzęść 1- Monitor parametrów pacjenta, mobilny szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- Fotel zabiegowy szt. 1
BeschreibungCzęść 2- Fotel zabiegowy szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3- Lodówka na leki szt. 1
BeschreibungCzęść 3- Lodówka na leki szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4- Lampa zabiegowa szt. 1
BeschreibungCzęść 4- Lampa zabiegowa szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5- Lampa operacyjna z UPS szt.1
BeschreibungCzęść 5- Lampa operacyjna z UPS szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6- Aparat USG
BeschreibungCzęść 6- Aparat USG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7- Wózek do przewożenia chorych szt. 2
BeschreibungCzęść 7- Wózek do przewożenia chorych szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8- Lampa zabiegowa bezcieniowa, mobilna szt.2
BeschreibungCzęść 8- Lampa zabiegowa bezcieniowa, mobilna szt.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9- Kardiomonitor szt.1
BeschreibungCzęść 9- Kardiomonitor szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 9
622919-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SZSPOO.SZP 3810.56.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2- Fotel zabiegowy szt. 1
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3- Lodówka na leki szt. 1
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4- Lampa zabiegowa szt. 1
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6- Aparat USG
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9- Kardiomonitor szt.1
Internal identifier: Część 9