622921-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen – Dostawy do kopalń JSW S.A. muf kablowych i zestawów naprawczych do kabli i przewodów z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. muf kablowych i zestawów naprawczych do kabli i przewodów z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung59/PM/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Mufy kablowe skorupowe rozgałęźne na napięcie 3,6/6kV do 50mm² w ilości 27 szt.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31224800 Kabelverbindungssätze
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Mufy kablowe skorupowe rozgałęźne na napięcie 3,6/6kV 70-120mm² w ilości 41 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Mufy kablowe skorupowe rozgałęźne na napięcie 3,6/6kV 150-180mm² w ilości 5 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Mufy kablowe skorupowe rozgałęźne na napięcie 3,6/6kV 240mm² w ilości 17 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Mufy kablowe skorupowe do kabli elektroenergetycznych, sygnalizacyjnych i przewodów oponowych na napięcie 0,6/1 kV do 35 mm w ilości 1 568 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Mufy kablowe skorupowe do kabli elektroenergetycznych na napięcie 3,6/6 kV do 50mm² w ilości 197 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Mufy kablowe skorupowe do kabli elektroenergetycznych na napięcie 3,6/6kV 70-120mm² w ilości 3 025 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Mufy kablowe skorupowe do kabli elektroenergetycznych na napięcie 3,6/6kV 150-185mm² w ilości 99 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Mufy kablowe skorupowe do kabli teletechnicznych 14-35 lub 14-40mm L-350 w ilości 672 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - Mufy kablowe skorupowe do kabli teletechnicznych dla średnic kabli 14-35 lub 14-40mm w ilości 428 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - Zestawy naprawcze dla kabli oraz przewodów oponowych na napięcie 3,6/6kV do 120mm² w ilości 265 szt.
Interne Kennung59/PM/26 - Zadanie 11