622927-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Dostawa serwera obliczeniowego z wysokowydajną kartą GPU dla Katedry Sztucznej Inteligencji Politechniki Częstochowskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera obliczeniowego z wysokowydajną kartą GPU dla Katedry Sztucznej Inteligencji Politechniki Częstochowskiej
BeschreibungDostawa serwera obliczeniowego z wysokowydajną kartą GPU dla Katedry Sztucznej Inteligencji Politechniki Częstochowskiej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungRZ-DZP.261.18.2025.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy