2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie, beheer en onderhoud applicatie Meldingensysteem Openbare Ruimte
Beschreibung: Opdrachtgever wenst over te gaan tot de aanschaf van een nieuw Meldingensysteem Openbare Ruimte (MOR). Aanleiding voor de aanbesteding is het feit dat het onderhouds- en supportcontract ten aanzien van de huidige Melddeskapplicatie, die burgers in staat stelt om meldingen over de openbare ruimte te doen, eindigt. Dit vereist een nieuwe aanbesteding om de continuïteit van de meldingsfunctie te waarborgen. Gemeenten zijn wettelijk verplicht om meldingen te behandelen. Het ontbreken van een tijdige oplossing kan leiden tot niet-naleving van deze regelgeving. Door geen meldingen te kunnen opvolgen, is er ook kans op afname van de betrokkenheid van burgers. Daarom bereidt Opdrachtgever een openbare Europese aanbesteding voor. De insteek is een verbintenis bij één leverancier voor langere tijd.
Interne Kennung: TI-2024-0562
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000