2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi Inspektora Nadzoru inwestorskiego dla projektu Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych obiektów archiwów państwowych w Polsce- etap 2 - Archiwum Państwowe w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na pełnieniu usługi wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji prac budowlano - instalacyjnych związanych z termomodernizacją budynku zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Interne Kennung: BDG-WO.261.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w wysokości do 30% zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych polegających na wykonaniu przedmiotu i zakresu czynności tożsamego z zadaniem podstawowym. Udzielenie zamówienia podobnego planowane jest w latach 2026 - 2028. Więcej informacji SWZ część I Rozdział 2 Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, na podstawie art. 441 ust 1 ustawy Pzp, polegającego na zwiększeniu zakresu przedmiotowego i wartości realizacji umowy w zakresie określonym w SWZ Część II i po cenie określonej w ofercie Wykonawcy, w ramach, których zakłada realizację usługi Inspektorów Nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na remoncie pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, przebudowie III pietra oraz dostawie i montażu regałów przesuwnych i stacjonarnych do magazynów w budynku przy ul. Idzikowskiego 6c w Toruniu.