622955-2026 - Wettbewerb
Polen – Intravenöse Flüssigkeiten – Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa preparatów do żywienia dojelitowego dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
BeschreibungDostawa preparatów do żywienia dojelitowego , zamówienie podzielone na 5 części
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPreparaty 1
BeschreibungDostawa preparatów do żywienia dojelitowego szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ
LosLOT-0002
TitelPreparaty 2
LosLOT-0003
TitelPreparaty 3
LosLOT-0004
TitelPreparaty 4
LosLOT-0005
TitelPreparaty 5