See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slopen van bestaande gebouw en bouw nieuw schoolgebouw
Beschreibung: Het slopen van de bestaande turnzaal, het sanitaire blok en de klassen in blok B. Bouwen van een nieuwbouw blok B met 12 klaslokalen, lerarenkamer, polyvalente zalen en turnzaal en nieuw sanitair. voor het Heilig- Hartcollege Tervuren vzw Het project zal in drie fases verlopen: FASE 1 o afbraak oude turnzaal & sanitair (tot aan doorgang) o tijdelijk dichtmaken gevels bestaande gebouwen o start constructie nieuwbouw blok H o installatie sanitaire containers (tijdelijke constructie) FASE 2 o ingebruikname nieuwbouw blok H o afbraak blok B (lerarenlokaal en klassen) o start constructie nieuwbouw sanitaire blok o afwerken gevels bestaande gebouwen FASE 3 o ingebruikname nieuwbouw sanitair blok o verwijderen sanitaire containers (tijdelijke constructie) Deze opdracht wordt onderverdeeld in 4 percelen Perceel nr. 1 : Pilootaannemer : afbraak, stabiliteit, ruwbouw, afwerking en omgevingswerken. Perceel nr.2 : HVAC/sanitair en Geothermie Perceel nr.3 : Electriciteit Perceel nr. 4 : Lift De inschrijver mag een offerte indienen voor één of meerdere percelen of voor alle 4 de percelen. En wordt hierna ook aangeduid als “de Opdracht” PARTIJEN A. Bouwheer, ook “Aanbestedende overheid” genoemd Heilig- Hartcollege Tervuren vzw Albertlaan 44 1970 WEZENBEEK-OPPEM Contactpersoon: Dhr. Stan CATTEAU directie@hhc.world B. Subsidiërende overheid Agentschap voor infrastructuur van het Onderwijs Ellipsgebouw Koning Albert II-laan 35, bus 75 1030 Brussel C. Ontwerper De ontwerper(s) aangesteld door de bouwheer, met een volledige opdracht voor ontwerp, studiecoördinatie, controle op de werken zijn: 1) Architect ARTER Architects Stoofstraat 30 1000 BRUSSEL Contactpersoon: Dhr. Jochen DE BLAY Info@arter.be T +32 (0)2 513 77 95 2) Raadgevend ingenieur stabiliteit BEC ingenieurs Jubelfeestlaan 51 1080 BRUSSEL (Molenbeek) bec@ingenieurs-bec.be T +32 (0)2 424 07 95 3) Raadgevend ingenieur technische installaties Studiebureau ENERDO Oostereindestraat 31 3560 Lummen info@enerdo.be T +32 (0)13 29 53 19 D. Veiligheidscoördinator De veiligheidscoördinator(en) aangesteld door de bouwheer zijn : 1) Veiligheidscoördinator “ontwerp” : Studiebureau ENERDO Oostereindestraat 31 3560 Lummen info@enerdo.be T +32 (0)13 29 53 19 2) Veiligheidscoördinator “verwezenlijking” : Studiebureau ENERDO Oostereindestraat 31 3560 Lummen info@enerdo.be T +32 (0)13 29 53 19 E. Pilootaannemer De pilootaannemer is de opdrachtnemer van onderhavige overheidsopdracht en is de aannemer die naast de uitvoering van de hem toegewezen werken tevens belast is met het installeren van de werf, de werforganisatie, alsook het coördineren van de uitvoeringen van de verschillende percelen en de veiligheid van de werf. Verder ook “aannemer” genoemd. F. Nevenaannemer De aannemers van de overige percelen worden “nevenaannemers” genoemd. Ze hebben als opdracht het uitvoeren van de werken en leveringen begrepen in het aan hen toegewezen perceel. Zij dienen dit te doen in perfecte coördinatie met de andere nevenaannemers en de pilootaannemer. Zij dienen hierbij de bepalingen van de pilootaannemersopdracht in acht te nemen. G. EPB Verslaggever / Energiedeskundige De EPB Verslaggever / Energiedeskundige is : Studiebureau ENERDO Oostereindestraat 31 3560 LUMMEN
Interne Kennung: PPP137-34/5012/2024/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel nr. 1 : Pilootaannemer : afbraak, stabiliteit, ruwbouw, afwerking en omgevingswerken.
Beschreibung: Perceel nr. 1 : Pilootaannemer : afbraak, stabiliteit, ruwbouw, afwerking en omgevingswerken.
Interne Kennung: 2024/03_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Nr. 2: HVAC/Sanitair en Geothermie
Beschreibung: Perceel Nr. 2: HVAC/Sanitair en Geothermie
Interne Kennung: 2024/03_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel nr. 3: Electriciteit
Beschreibung: Perceel nr. 3: Electriciteit
Interne Kennung: 2024/03_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel nr.4: Lift
Beschreibung: Perceel nr.4: Lift
Interne Kennung: 2024/03_4