2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna i monitorowanie systemów bezpieczeństwa obiektów Banku Gospodarstwa Krajowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę usług ochrony osób i mienia, w rozumieniu ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 roku o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2025 r. poz. 532.), obejmujących: 1) zapewnienie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej w obiektach Zamawiającego, 2) monitorowanie obiektów Zamawiającego; a) monitorowanie sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach zabezpieczenia technicznego b) zapewnienie gotowości oraz podjazdu grup interwencyjnych. 3) prześwietlanie korespondencji z wykorzystaniem urządzenia RTG, dostarczonego przez Wykonawcę; 4) wsparcie obsługi recepcji; 5) usługa deponowania oraz doraźnego dostarczania kluczy przez grupę interwencyjną. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZK/37/DB/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0004
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zlecaniu Wykonawcy realizacji usług dodatkowych opisanych w OPZ.