See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zagospodarowanie przestrzeni Rynku w Kostrzynie wraz z układem komunikacyjnym w centrum miasta- zamówienie na podobne roboty budowlane”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont ul. Ingacewo w Kostrzynie. Ulica Ignacewo jest drogą gminną o szerokości jezdni ok. 4,30-6,00m oraz nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej. Remontem objęte jest ok 300 m drogi, a prace obejmują m.in. wykonanie nakładki na istniejącej nawierzchni oraz miejscowe poszerzenia (wykonanie pełnej konstrukcji jezdni) do szerokości 5,00m. Średnia grubość frezowania istniejącej nawierzchni wynosi 2,0cm, natomiast średnia grubość warstwy wyrównawczej to 4,0cm. Po obu stronach jezdni zaprojektowano pobocza z tłucznia kamiennego 0/31,5mm o gr. 24 cm. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 5 do SWZ: − Projekt “ Remont ulicy Ignacewo W Kostrzynie” − specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) ; − przedmiary
Vorherige Bekanntmachung: 558800-2026
Interne Kennung: RF.271.2.2.2026.FZ1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie przestrzeni Rynku w Kostrzynie wraz z układem komunikacyjnym w centrum miasta” – zamówienie na podobne roboty budowlane
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten