622974-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Negyedéves tájékoztató KM25 - 2026. II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Negyedéves tájékoztató KM25 - 2026. II.
Beschreibung: Keretmegállapodás kommunikációs feladatok ellátására a Nemzeti Kommunikációs Hivatal jogállásáról és a kormányzati kommunikációs beszerzésekről szóló 162/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet 2. § (1) bekezdés a)-g) pontjában meghatározott érintett szervezetek számára”- A keretmegállapodás alapján 2026. II. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultáció eredményéről szóló tájékoztató.
Vorherige Bekanntmachung: 515265-2025
Interne Kennung: EKR000177762025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 213/2026/KÜÁ/Komplex kommunikáció, 2026
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Közös ügyünk az állatvédelem Alapítvány számára, 2026” A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 196.850.394, - Ft + Áfa, azaz nettó százkilencvenhatmillió-nyolcszázötvenezer-háromszázkilencvennégy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 59.055.118, - Ft + Áfa, azaz nettó ötvenkilencmillió-ötvenötezer-száztizennyolc forint + általános forgalmi adó opció.
Interne Kennung: EKR000177762025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342200 Reklamedienste, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79952000 Event-Organisation, 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen, 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm, 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 59.055.118, - Ft + Áfa, azaz nettó ötvenkilencmillió-ötvenötezer-száztizennyolc forint + általános forgalmi adó opció.
Los: LOT-0002
Titel: 319/2026/DHK/Komplex kommunikáció, 2026
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Diákhitel Központ Zrt. részére, 2026” A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 169.500.000,-Ft + Áfa, azaz nettó százhatvankilencmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 50.850.000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenmillió-nyolcszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Interne Kennung: EKR000177762025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342200 Reklamedienste, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen, 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm, 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 50.850.000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenmillió-nyolcszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Los: LOT-0003
Titel: 159/2026/DÍJNET /Komplex kommunikáció 2026
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a DÍJNET Zrt. részére, 2026 A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 55.000.000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 16.500.000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhatmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció
Interne Kennung: EKR000177762025/3
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 16.500.000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhatmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció
Los: LOT-0004
Titel: 814/2025/HM/Filmgyártás és kommunikációs feladat
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: „Filmgyártási és kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Honvédelmi Minisztérium számára” A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 3.275.740.000, Ft + Áfa, azaz nettó hárommilliárd-kettőszázhetvenötmillió-hétszáznegyvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig, amely az alábbi ütemezés szerint oszlik meg, amennyiben a 6. pont szerint a Keretösszeg II.-IV. üteme hatályba lép: Keretösszeg I. ütem (2026. évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2027.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 705.640.000, - Ft + Áfa, azaz hétszázötmillió-hatszáznegyvenezer forint + átalános forgalmi adó; Keretösszeg II. ütem (2027. évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2028.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 776.360.000, - Ft + Áfa, azaz hétszázhetvenhatmillió-háromszázhatvanezer forint + átalános forgalmi adó. Keretösszeg III. ütem (2028. évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2029.01.31 pénzügyi teljesítéssel) nettó 854.100.000, - Ft + Áfa, azaz nyolcszázötvennégymillió-egyszázezer forint + átalános forgalmi adó; Keretösszeg IV. ütem (2029. évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2030.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 939.640.000, - Ft + Áfa, azaz kilencszázharminckilencmillió-hatszáznegyvenezer forint + átalános forgalmi adó. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 982.722.000, - Ft + Áfa, azaz nettó kilencszáznyolcvankettőmillió-hétszázhuszonkettőezer forint + általános forgalmi adó opció, amely az alábbi ütemezés szerint oszlik meg, amennyiben a 6. pont szerint a Keretösszeg II.-IV. üteme hatályba lép: Keretösszeg I. ütem (2026.évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2027.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 211.692.000, - Ft + Áfa, azaz kettőszáztizenegymillió-hatszázkilencvenkettőezer forint + átalános forgalmi adó; Keretösszeg II. ütem (2027. évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2028.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 232.908.000, - Ft + Áfa, azaz kettőszázharminckettőmillió-kilencszáznyolcezer forint + átalános forgalmi adó.
Interne Kennung: EKR000177762025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen, 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm, 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 982.722.000, - Ft + Áfa, azaz nettó kilencszáznyolcvankettőmillió-hétszázhuszonkettőezer forint + általános forgalmi adó opció, amely az alábbi ütemezés szerint oszlik meg, amennyiben a 6. pont szerint a Keretösszeg II.-IV. üteme hatályba lép: Keretösszeg I. ütem (2026.évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2027.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 211.692.000, - Ft + Áfa, azaz kettőszáztizenegymillió-hatszázkilencvenkettőezer forint + átalános forgalmi adó; Keretösszeg II. ütem (2027. évre vonatkozó szolgáltatások, legkésőbb 2028.01.31 pénzügyi teljesítéssel): nettó 232.908.000, - Ft + Áfa, azaz kettőszázharminckettőmillió-kilencszáznyolcezer forint + általános forgalmi adó.
Los: LOT-0005
Titel: 897/2025/NÖF/Komplex kommunikáció, 2026-27
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a NÖF Nonprofit Kft. számára, 2026-2027” A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 200.000.000, - Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 60.000.000, - Ft + Áfa, azaz nettó hatvanmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Interne Kennung: EKR000177762025/5
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 60.000.000, - Ft + Áfa, azaz nettó hatvanmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Los: LOT-0006
Titel: 894/2025/NSZFH/Álláshirdetések megjelentetése, 202
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: „Álláshirdetések megjelentetése a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal számára, 2026” A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 6.660.000, - Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió-hatszázhatvanezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1.998.000, - Ft + Áfa, azaz nettó egymillió-kilencszázkilencvennyolcezer forint + általános forgalmi adó opció.
Interne Kennung: EKR000177762025/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342200 Reklamedienste
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1.998.000, - Ft + Áfa, azaz nettó egymillió-kilencszázkilencvennyolcezer forint + általános forgalmi adó opció.
Los: LOT-0007
Titel: 163/2026/NDK/Álláshirdetések megjelentetése, 2026
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya: „Álláshirdetések megjelentetése a Nemzeti Dialízis Központ részére, 2026” A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 9.964.250,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencmillió-kilencszázhatvannégyezer-kétszázötven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2.989.275,- Ft + Áfa, azaz nettó kétmillió-kilencszáznyolcvankilencezer-kétszázhetvenöt forint + általános forgalmi adó opció.
Interne Kennung: EKR000177762025/7
Beschreibung der Optionen: A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2.989.275,- Ft + Áfa, azaz nettó kétmillió-kilencszáznyolcvankilencezer-kétszázhetvenöt forint + általános forgalmi adó opció.