2. Verfahren
Verfahren
Titel: NL-Petten: De levering en installatie van luchtbehandelingskasten, ter vervanging van de bestaande kasten in de gebouwen 308 en 309.
Beschreibung: Het Gemeenschappelijk Centrum voor Onderzoek (JRC) van de Europese Commissie in Petten is voornemens de bestaande luchtbehandelingskasten (LBKs) en de bijbehorende HVAC-infrastructuur in de gebouwen 308 en 309 te vervangen. De huidige ventilatiesystemen zijn verouderd en hebben het einde van hun operationele levensduur bereikt. Bovendien is uit voorlopige technische beoordelingen gebleken dat de bestaande luchtverversingscapaciteit ontoereikend is om een optimale binnenluchtkwaliteit voor de inzittenden te handhaven.
Interne Kennung: EC-JRC/PTT/2026/OP/1858
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EC-JRC/PTT/2026/OP/1858
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42500000 Cooling and ventilation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment