622991-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – „Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - II. 2. Zadanie realizowane jest w ramach Umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego dotycząca realizacji przedsięwzięcia w ramach Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostawy, gwarancji itp., zawarte są w Załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności dostawę sprzętu i wyposażenia specjalistycznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, w szczególności: Dłuto pneumatyczne, Dozownik do gipsu i wody, Frezarka do łuków zębowych, Generator pary, Jednostanowiskowy pochłaniacz pyłów, Komora do obróbki gipsu, Mieszadło próżniowe, Mikroskop stereoskopowy, Myjka ultradźwiękowa, Nożyk elektryczny, Obcinarka na mokro do modeli z tarczą, Obcinarka na sucho do modeli gipsowych, Palnik indukcyjny, Piaskarka bębnowa, Piaskarka piórkowa, Piec do pierścieni z katalizatorem, Piec do wypalania ceramiki dentystycznej, Pierścień silikonowy forma modelowa, Pinarka do modeli, Polerka dwustronna z wyciągiem, Polimeryzator ciśnieniowy, Stacja do czyszczenia parą, Stolik wibracyjny wibrator, Szkło powiększające do komory do obróbki gipsu, Tarcza częściowo diamentowa do obcinarki na sucho, Turbina powietrzna z chłodzeniem wodnym, Polimeryzator ciśnieniowy, Urządzenie do polimeryzacji z przyłączem gazu ochronnego, Urządzenie do utwardzania wydruków 3d, Waga przenośna, Wyposażenie odlewnicze do pieca do wygrzewania. 5. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ / Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 6. Brak złożenia Zał. Nr 2 do SWZ, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33126000-9 – urządzenia stomatologiczne Zamawiający przewiduje zastosowanie w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Uwaga: Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. JEDZ). 2.1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w okresie do 30 dni od dnia podpisania umowy. 2.2. Zamawiający wymaga udzielenia okresu gwarancji na przedmiot zamówienia, zgodnie z okresem wskazanym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla danego urządzenia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. 2.3. Zamawiający wymaga udzielenia okresu rękojmi na przedmiot zamówienia zgodnego z okresem udzielonej gwarancji jakości. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
Vorherige Bekanntmachung398952-2025
Interne KennungZP.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
LosLOT-0001