See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur IT (Broker)
Beschreibung: Opdrachtgever is op zoek naar één Opdrachtnemer die tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst in staat is op korte termijn geschikte kandidaten aan te dragen voor flexibele en tijdelijke inhuur van IT-personeel. De opdracht betreft een brokerfunctie ten behoeve van de inhuur van IT-personeel ter invulling van een kennis- en/of capaciteitsbehoefte. Binnen de scope van deze opdracht liggen de volgende elementen: Brokerfunctie met werving en selectie: de Opdrachtnemer werft, selecteert voor en biedt passende kandidaten aan in relatie tot de concrete nadere uitvraag. Deze uitvraag kan zowel zijn op basis van prestatie- alsmede op basis van resultaatverplichting. De Opdrachtnemer selecteert per aanvraag de 3 beste kandidaten en biedt deze aan. Indien Opdrachtgever besluit een voorgestelde kandidaat in te huren, draagt de Opdrachtnemer zorg voor het sluiten van een nadere modelovereenkomst met de zzp’er c.q. detacheringsovereenkomst met de uitlener. Tevens biedt de Opdrachtnemer administratieve- en (indien gewenst) juridische- en fiscale ondersteuning. Een kandidaat kan zowel een zzp’er zijn alsmede een werknemer van een derde partij. Opdrachtgever kan passende kandidaten aandragen die vervolgens worden meegenomen door Opdrachtnemer in de selectie wanneer er sprake is van een concrete nadere uitvraag. Brokerfunctie met werving en selectie waar de ingehuurde kracht na verloop van tijd overgaat in dienst van de Universiteit Twente (Deta-Vast) Er worden buiten bovengenoemde Deta-vast inhuur geen rechtstreekse overeenkomsten tot stand gebracht tussen de kandidaat en de Universiteit Twente Inhuur van personeel voor de afdeling Customer Service, waarbij personeel voor langere tijd wordt ingehuurd om op de afdeling mee te werken. Hierbij is een Deta-vast constructie mogelijk waarbij Opdrachtgever na verloop van tijd de ingehuurde medewerker in dienst neemt. Opdrachtnemer heeft voor het te bemiddelen personeel een overeenkomst met een zzp’er of een overeenkomst met een andere toeleverancier. Er is derhalve maximaal één (1) schakel toegestaan en daarmee ook slechts een keer opslag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000