623014-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa sprzętu i aparatury medycznej – Unit stomatologiczny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i aparatury medycznej – Unit stomatologiczny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej – Unit stomatologiczny. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek, montaż, uruchomienie i przeszkolenie personelu zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz tabelą warunków technicznych i eksploatacyjnych stanowiących Załączniki nr 1 i 3 do SWZ.
Interne KennungDZP/PN/37/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 138 ust. 1 wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Skrócenie terminu składania ofert następuje w wyniku wysłania w dniu 02.04.2026 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego i opublikowania go na profilu nabywcy w dniu 04.02.2026 r. Nr ogłoszenia 81979-2026 z dn. 04.02.2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1