See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terrein- en groenonderhoud
Beschreibung: De scope van de Opdracht bestaat uit het uitvoeren van terrein en groenonderhoud werkzaamheden en gladheidsbestrijding. De Opdrachtnemer is gehouden om op basis van een groenplan het terrein en groenonderhoud uit te voeren conform een inspanningsverplichting, met als richtlijn dat het onderhoud na uitvoering minimaal dient te voldoen aan beeldkwaliteitsniveau B zoals omschreven in de CROW-publicatie "Beeldmeetlat Openbare Ruimte 2023". Dit betekent dat op het moment na uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden, het beeld (visueel waarneembare kwaliteit) overeen moet komen met niveau B. Dit wordt verder uitgebreid beschreven in het Beschrijvend document. Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: IUC-DJI-TERREINOHD-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Noord-Oost
Beschreibung: De scope van de Opdracht bestaat om groen- en terreinonderhoud uit te voeren conform een inspanningsverplichting, met als richtlijn dat het onderhoud na uitvoering minimaal dient te voldoen aan beeldkwaliteitsniveau B zoals omschreven in de CROW-publicatie "Beeldmeetlat Openbare Ruimte 2023". Dit betekent dat op het moment na uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden, het beeld (visueel waarneembare kwaliteit) overeen moet komen met niveau B. Buiten deze momenten hoeft de beeldkwaliteit niet continu aan niveau B te voldoen. De Opdrachtgever beoordeelt de kwaliteit derhalve primair op het moment van inspectie na uitvoering. Binnen dit perceel gaat om een deel van de Locaties, zoals in bijlage 11 en in het prijsblad van het betreffende Perceel worden vermeld. 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt gesloten voor 36 maanden met één keer een optie tot verlengen met 12 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Oost
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: Noord-West
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Hollands Midden
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Rijnmond
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zeeland
Beschreibung: De scope van de Opdracht bestaat om groen- en terreinonderhoud uit te voeren conform een inspanningsverplichting, met als richtlijn dat het onderhoud na uitvoering minimaal dient te voldoen aan beeldkwaliteitsniveau B zoals omschreven in de CROW-publicatie "Beeldmeetlat Openbare Ruimte 2023". Dit betekent dat op het moment na uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden, het beeld (visueel waarneembare kwaliteit) overeen moet komen met niveau B. Buiten deze momenten hoeft de beeldkwaliteit niet continu aan niveau B te voldoen. De Opdrachtgever beoordeelt de kwaliteit derhalve primair op het moment van inspectie na uitvoering. Binnen dit perceel gaat om een deel van de Locaties, zoals in bijlage 11 en in het prijsblad van het betreffende Perceel worden vermeld.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Brabant
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zuid-Oost
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zuid
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Midden-Nederland
Interne Kennung: 10