623026-2026 - Ergebnis
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla SPZOZ w Sanoku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla SPZOZ w Sanoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest : zakup o charakterze sukcesywnym sprzętu medycznego jednorazowego użytku i wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego, implantów dla SPZOZ w Sanoku –wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.19.00.00-8 - różne urządzenia i produkty medyczne CPV – 33.14.00.00-3 - materiały medyczne CPV – 33.14.10.00-0 - jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne CPV - 33.18.41.00-4 - Implanty chirurgiczne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu lub używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 3. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 4. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w negatywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest ob-owiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Vorherige Bekanntmachung396280-2026
Interne KennungSPZOZ/PN/09/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0012
Titelłaty naczyniowe
Beschreibungzakup o charakterze sukcesywnym łaty naczyniowe. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennungpakiet nr 1
LosLOT-0013
Titeldren płuczący
Beschreibungzakup o charakterze sukcesywnym dren płuczący. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennungpakiet nr 2
LosLOT-0014
Titelprowadnik j/u typu Ultr-Pro
Beschreibungzakup o charakterze sukcesywnym prowadnik j/u typu Ultr-Pro. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennungpakiet nr 3
LosLOT-0015
Titelretraktory i protektory
Beschreibungzakup o charakterze sukcesywnym retraktory i protektory. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennungpakiet nr 4
LosLOT-0016
Titelsprzęt zużywalny do aparatu do terapii nerkozastępczej Prismax
Beschreibungzakup o charakterze sukcesywnym sprzęt zużywalny do aparatu do terapii nerkozastępczej Prismax. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennungpakiet nr 5
LosLOT-0017
Titelpodkłady higieniczne- chłonne
Beschreibungzakup o charakterze sukcesywnym podkłady higieniczne- chłonne. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennungpakiet nr 6