623027-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
Beschreibung: Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole po sljedećim grupama: GRUPA 1: OŠ Jurja Dalmatinca, GRUPA 2: OŠ Vrpolje s pristupnom cestom, GRUPA 3: PŠ Ražine i GRUPA 4: OŠ Brodarica.
Interne Kennung: JN 2026-51
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za OŠ Jurja Dalmatinca
Beschreibung: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za OŠ Jurja Dalmatinca
Interne Kennung: JN 2026-51-1
Los: LOT-0002
Titel: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za OŠ Vrpolje
Beschreibung: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za OŠ Vrpolje i pristupnu cestu
Interne Kennung: JN 2026-51-2
Los: LOT-0003
Titel: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za PŠ Ražine
Beschreibung: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za PŠ Ražine
Interne Kennung: JN 2026-51-3
Los: LOT-0004
Titel: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za OŠ Brodarica
Beschreibung: Stručni nadzor građenja i koordinator II zaštite na radu za OŠ Brodarica
Interne Kennung: JN 2026-51-4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN 2026-51
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: JN 2026-51-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: JN 2026-51-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: JN 2026-51-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: JN 2026-51-4