623028-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Antineoplastische Mittel – Perorální Cytostatikum s obsahovou látkou Belzutifanum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPerorální Cytostatikum s obsahovou látkou Belzutifanum
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku „Perorální Cytostatikum s obsahovou látkou Belzutifanum 40 mg v jedné potahované tabletě“ (dále jen „LP“), v souladu s ZD a jejími přílohami. Jednotlivé dodávky budou realizovány na základě dílčích objednávek jednotlivých zadavatelů.
Interne KennungOŘN-102/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz. zadávací dokumentace bod č. 8