2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywna dostawa kuponów/bonów/talonów papierowych żywieniowych uprawniających do otrzymania na ich podstawie posiłków profilaktycznych lub produktów umożliwiających przygotowanie posiłków profilaktycznych dla uprawnionych funkcjonariuszy wykonawczych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w 2026 roku
Beschreibung: sukcesywna dostawa kuponów/bonów/talonów papierowych żywieniowych uprawniających do otrzymania na ich podstawie posiłków profilaktycznych lub produktów umożliwiających przygotowanie posiłków profilaktycznych dla uprawnionych funkcjonariuszy wykonawczych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w 2026 roku
Interne Kennung: 292.1279.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa kuponów/bonów/talonów papierowych żywieniowych uprawniających do otrzymania na ich podstawie posiłków profilaktycznych lub produktów umożliwiających przygotowanie posiłków profilaktycznych dla uprawnionych funkcjonariuszy wykonawczych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w 2026 rok
Beschreibung: Sukcesywna dostawa kuponów/bonów/talonów papierowych żywieniowych uprawniających do otrzymania na ich podstawie posiłków profilaktycznych lub produktów umożliwiających przygotowanie posiłków profilaktycznych dla uprawnionych funkcjonariuszy wykonawczych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w 2026 rok
Menge: 240 000 Stück