See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let. Javno naročilo je razdeljeno na 12 sklopov, in sicer: - sklop 1: zunanje in neodvisne kontrole, - sklop 2: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-550, - sklop 3: originalni reagenti in kontrole za hematološki analizator Horiba Yumizen H 500 CT, - sklop 4: originalni reagenti za aparat Stainbox, - sklop 5: originalni reagenti in kontrole za aparat CRP Quick read, - sklop 6: reagenti in kontrole za manjše aparate, - sklop 7: presejalni imunokromatografski testi, - sklop 8: originalni reagenti, kontrole za urinski analizator Clinitec, - sklop 9: originalni reagenti, kontrole in potrošni material za analizator Sysmec CA 600, - sklop 10: kontrolni material za merilnik sedimentacije, - sklop 11: laboratorijski potrošni material, - sklop 12: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-1000.
Interne Kennung: JN-76541
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 1: zunanje in neodvisne kontrole
Interne Kennung: 553162
Los: LOT-0002
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 2: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-550,
Interne Kennung: 553163
Los: LOT-0003
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 3: originalni reagenti in kontrole za hematološki analizator Horiba Yumizen H 500 CT
Interne Kennung: 553164
Los: LOT-0004
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 4: originalni reagenti za aparat Stainbox,
Interne Kennung: 553165
Los: LOT-0005
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 5: originalni reagenti in kontrole za aparat CRP Quick read
Interne Kennung: 553166
Los: LOT-0006
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 6: reagenti in kontrole za manjše aparate
Interne Kennung: 553167
Los: LOT-0007
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 7: presejalni imunokromatografski testi
Interne Kennung: 553168
Los: LOT-0008
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 8: originalni reagenti, kontrole za urinski analizator Clinitec
Interne Kennung: 553169
Los: LOT-0009
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 9: originalni reagenti, kontrole in potrošni material za analizator Sysmec CA 600
Interne Kennung: 553170
Los: LOT-0010
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 10: kontrolni material za merilnik sedimentacije
Interne Kennung: 553171
Los: LOT-0011
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 11: laboratorijski potrošni material
Interne Kennung: 553172
Los: LOT-0012
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let sklop 12: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-1000
Interne Kennung: 553173