623051-2026 - Wettbewerb
Polen – Spektrometer – Dostawa spektrofotometru do pomiaru DNA, RNA i białek w kropli i w kuwecie dla Zakładu Biochemii Ewolucyjnej Uniwersytetu Gdańskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa spektrofotometru do pomiaru DNA, RNA i białek w kropli i w kuwecie dla Zakładu Biochemii Ewolucyjnej Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru do pomiaru DNA, RNA i białek w kropli i w kuwecie, zwanego dalej „sprzętem”, dla Zakładu Biochemii Ewolucyjnej Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38433000-9 (spektrometry). 3. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 3 osób) w zakresie obsługi sprzętu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Zakład Biochemii Ewolucyjnej, ul. Abrahama 58, 80-307 Gdańsk, pokój 216. 6. Zamawiający wymaga gwarancji producenta na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.74.2026.MP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
LosLOT-0001
623051-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier5B10.291.1.74.2026.MP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
5. Lot
LotLOT-0001