623056-2026 - Ergebnis
Polen – Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung – Dostawa sprzętu medycznego myjnia-dezynfektor (przelotowa)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego myjnia-dezynfektor (przelotowa)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest : - demontaż obecnie eksploatowanej myjni ( bez uszkodzeń w ten sposób by można ją ponownie uruchomić), - dostawa urządzenia – myjni określonego w załączniku nr 1a – myjnia-dezynfektor (przelotowa), wraz z niezbędnymi do uruchomienia materiałami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. - montaż urządzenia oraz wykonanie niezbędnych prac umożliwiających prawidłowe i zgodne z przepisami uruchomienie i działanie urządzenia ( w tym modernizacja instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, prac odtworzeniowych budowlanych ) - wykonanie integracji i podłączenia myjni do posiadanego przez szpital systemu „Medok”.
Vorherige Bekanntmachung450457-2026
Interne KennungZOZ.V.010/DZP/57/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest : - demontaż obecnie eksploatowanej myjni ( bez uszkodzeń w ten sposób by można ją ponownie uruchomić), - dostawa urządzenia – myjni określonego w załączniku nr 1a – myjnia-dezynfektor (przelotowa), wraz z niezbędnymi do uruchomienia materiałami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. - montaż urządzenie oraz wykonanie niezbędnych prac umożliwiających prawidłowe i zgodne z przepisami uruchomienie i działanie urządzenia ( w tym modernizacja instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, prac odtworzeniowych budowlanych ) - wykonanie integracji i podłączenia myjni do posiadanego przez szpital systemu „Medok”. Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej, celem sprawdzenia warunków niezbędnych do realizacji zmówienia. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Termin wizji lokalnej należy ustalić z Działem Zamówień Publicznych tel. 33 8723323. Z wizji lokalnej zostanie spisana notatka, która będzie zawierała ustalenia Wykonawcy z pracownikiem Działu Technicznego dotyczące posadowienia i montażu myjni. W ofercie Wykonawca musi opisać prac, które będzie wykonywał w trakcie montażu myjni.