623072-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Modernizacja i rozbudowa systemu zabezpieczeń infrastruktury informatycznej w WOMP CPL w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja i rozbudowa systemu zabezpieczeń infrastruktury informatycznej w WOMP CPL w Lublinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozbudowa systemu zabezpieczeń infrastruktury informatycznej w WOMP CPL w Lublinie poprzez dostawę sprzętu komputerowego niżej wymienionego: 1) serwer – 2 szt. 2) switch – 2 szt. 3) macierz – 2 szt. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia przedmiotu umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego, b) montażu przedmiotu umowy we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, c) instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy oraz potwierdzenia sprawności dostarczonych sprzętów, d) wdrożenia przedmiotu zamówienia, e) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji dostarczonego sprzętu, f) dostarczenia wraz z przedmiotem umowy instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej i papierowej, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji sprzętu, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji przedmiotu umowy, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0002
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozbudowa systemu zabezpieczeń infrastruktury informatycznej w WOMP CPL w Lublinie poprzez dostawę sprzętu komputerowego niżej wymienionego:: 1) serwer – 2 szt. 2) switch – 2 szt. 3) macierz – 2 szt. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia przedmiotu umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego, b) montażu przedmiotu umowy we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, c) instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy oraz potwierdzenia sprawności dostarczonych sprzętów, d) wdrożenia przedmiotu zamówienia, e) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji dostarczonego sprzętu, f) dostarczenia wraz z przedmiotem umowy instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej i papierowej, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji sprzętu, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji przedmiotu umowy, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ.
623072-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 30236000 Miscellaneous computer equipment, 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0002