See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych stosowanych w diagnostyce dla Pracowni Cytogenetyki oraz dzierżawa systemu IHC dla Zakład Patomorfologii w USK Nr 1 PUM
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 359165-2026
Interne Kennung: ZP-261-14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia celem zagwarantowania ciągłości dostaw i dzierżawy. Przedmiot zamówienia objęty niniejszym postępowaniem był już przedmiotem postępowania ZP-261-44/2025 i ZP-261-59/2025 o udzielenie zamówienia publicznego, które jednakże w zakresie części zamówienia, których dotyczy niniejsze postępowanie zostało unieważnione ze względu na to, iż złożona oferta była niezgodna z treścią SWZ i podlegała odrzuceniu, lub braku złożenia oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - Zestaw do izolacji DNA z tkanki FFPE- Pracownia Cytogenetyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 1 - Zestaw do izolacji DNA z tkanki FFPE- Pracownia Cytogenetyki
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Zestaw wizualizacyjny, Przeciwciała i odczynniki do badań immunohistochemicznych z dzierżawą aparatu - Zakład Patomorfologii
Interne Kennung: PAKIET NR 2 - Zestaw wizualizacyjny, Przeciwciała i odczynniki do badań immunohistochemicznych z dzierżawą aparatu - Zakład Patomorfologii
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - Odczynniki chemiczne
Interne Kennung: PAKIET NR 3 - Odczynniki chemiczne
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - Testy do cytometrii przepływowej, do oznaczania HLA-B27 - Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Interne Kennung: PAKIET NR 4 - Testy do cytometrii przepływowej, do oznaczania HLA-B27 - Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
Interne Kennung: PAKIET NR 5 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
Interne Kennung: PAKIET NR 6 - Odczynniki do hodowli komórkowych - Pracownia Cytogenetyki
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - Odczynniki do biologii molekularnej, materiały zużywalne do aparatu SeqStudio i olejki do mikroskopii – Pracownia Cytogenetyki
Interne Kennung: PAKIET NR 7 - Odczynniki do biologii molekularnej, materiały zużywalne do aparatu SeqStudio i olejki do mikroskopii – Pracownia Cytogenetyki
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 - Olejki imersyjne - Pracownia Cytogenetyki
Interne Kennung: PAKIET NR 8 - Olejki imersyjne - Pracownia Cytogenetyki
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - Krążki antybiotykowe - Laboratorium Mikrobiologiczne
Interne Kennung: PAKIET NR 9 - Krążki antybiotykowe - Laboratorium Mikrobiologiczne
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 - Odczynniki do barwień preparatów, oceny niestabilności chromosomowej oraz standardy do ilościowej oceny transkryptu BCR-ABL b3a2
Interne Kennung: PAKIET NR 10 - Odczynniki do barwień preparatów, oceny niestabilności chromosomowej oraz standardy do ilościowej oceny transkryptu BCR-ABL b3a2
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 – Zestaw do pobierania i usuwania płytek
Interne Kennung: PAKIET NR 11 – Zestaw do pobierania i usuwania płytek