623084-2026 - Ergebnis
Rumänien – Unkrautjäten – Servicii de cosire și înlăturare a ierbii sălbatice și a buruienilor de pe raza Municipiului Sebeș în perioada 2024-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de cosire și înlăturare a ierbii sălbatice și a buruienilor de pe raza Municipiului Sebeș în perioada 2024-2026
Beschreibung: Obiectul contractului care se va încheia presupune achiziţionarea următoarelor servicii: cosirea suprafetelor inierbate, curatarea, strangerea resturilor vegetative sau de alta natura rezultate in urma activitatii, incarcatul si transportul acestora de catre prestator, conform cantitatilor specificate in caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 7-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 12
Interne Kennung: 16029704-2024-6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se vor achiziţiona serviciile solicitate conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1