See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro Projekt Modernizace sítě veřejného osvětlení - realizace stavebně-montážních prací - VO
Beschreibung: Jedná se o dynamický nákupní systém na realizace stavebně-montážních prací pro Projekt Modernizace sítě veřejného osvětlení na území hlavního města Prahy.
Interne Kennung: TU_13_2021_DNS
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315300 Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizace stavebně-montážních prací – Lokalita Vinohrady 2
Beschreibung: Realizace stavebně-montážních prací – Lokalita Vinohrady 2
Interne Kennung: DNS_TU_13_2022_04
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315300 Bauabnahme, 45314310 Verlegen von Kabeln