623106-2026 - Ergebnis
Schweden – Verpflegungsdienste – Catering till Kriminalvårdens anstalter och häkten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Catering till Kriminalvårdens anstalter och häkten
Beschreibung: Ramavtal gällande leverans av tillagad och kyld lunch och middag till intagna vid häkten och anstalt, i de verksamheter där Kriminalvården saknar möjlighet till egna tillagningskök.
Interne Kennung: 2025-28157
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000