See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy części samochodowych i akcesoriów na potrzeby RZGW Gliwice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach i jednostek podrzędnych akcesoriów samochodowych i płynów do samodzielnego montażu/wymiany. Nazwy własne produktów podane w Opisie przedmiotu zamówienia i Ofercie cenowej należy traktować jako określenie pożądanego standardu i jakości, a podane parametry są parametrami minimalnymi. Oznacza to, że Wykonawca może zaoferować produkty równoważne, o standardzie wyższym lub równym, przy czym równoważność powinna uwzględniać normy jakościowe oraz lepkościowe, takie jak klasa lepkości, klasa jakości, warunki eksploatacji, zastosowana technologia, napięcie, moc, Ilość emitowanego światła, trwałość, pojemność, prąd rozruchu, rodzaj bieguna, przeznaczenie użytkowania oraz parametry techniczne całego produktu i jego elementów.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.145.2026.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34640000 Teile für Automobile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 31510000 Elektrische Glühlampen, 39831500 Fahrzeugreiniger, 19500000 Gummi- und Plastikstoffe, 31431000 Bleiakkumulatoren, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 44611000 Tanks, 32581100 Datenübertragungskabel, 39525800 Putztücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach i jednostek podrzędnych akcesoriów samochodowych i płynów do samodzielnego montażu/wymiany. Nazwy własne produktów podane w Opisie przedmiotu zamówienia i Ofercie cenowej należy traktować jako określenie pożądanego standardu i jakości, a podane parametry są parametrami minimalnymi. Oznacza to, że Wykonawca może zaoferować produkty równoważne, o standardzie wyższym lub równym, przy czym równoważność powinna uwzględniać normy jakościowe oraz lepkościowe, takie jak klasa lepkości, klasa jakości, warunki eksploatacji, zastosowana technologia, napięcie, moc, Ilość emitowanego światła, trwałość, pojemność, prąd rozruchu, rodzaj bieguna, przeznaczenie użytkowania oraz parametry techniczne całego produktu i jego elementów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.145.2026.MB Część 1
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951200 Additive für Öle, 31510000 Elektrische Glühlampen, 39831500 Fahrzeugreiniger
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa dla Zarządu Zlewni w Opolu
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.145.2026.MB Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 31510000 Elektrische Glühlampen, 39831500 Fahrzeugreiniger, 31431000 Bleiakkumulatoren, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 24957000 Chemische Additive, 39525800 Putztücher
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa dla Zarządu Zlewni w Gliwicach
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.145.2026.MB Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 31510000 Elektrische Glühlampen, 39831500 Fahrzeugreiniger, 31431000 Bleiakkumulatoren, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 24957000 Chemische Additive, 39525800 Putztücher, 24951200 Additive für Öle, 24957000 Chemische Additive
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa dla Zarządu Zlewni w Katowicach
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.145.2026.MB Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 31510000 Elektrische Glühlampen, 39831500 Fahrzeugreiniger, 31431000 Bleiakkumulatoren, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 24957000 Chemische Additive, 39525800 Putztücher, 24951200 Additive für Öle, 19500000 Gummi- und Plastikstoffe, 44611000 Tanks, 32581100 Datenübertragungskabel