2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hoofdpost-Telemetriesysteem gemeente Midden Groningen
Beschreibung: Vanwege het verlopen van het huidige contract en gebruik van meerdere hoofdposten wil de gemeente Midden-Groningen (hierna Opdrachtgever) met deze aanbesteding voor meerdere jaren een overeenkomst afsluiten met een leverancier die één hoofdpost, conform programma van eisen (Bijlage 3.0 - Programma van eisen), levert en onderhoud. 1 hoofdpost met 246 objecten welke gedurende de looptermijn van het contract verder kan groeien naar 369 objecten
Interne Kennung: 538959
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdpost-Telemetriesysteem
Beschreibung: De doelstelling die Aanbestedende dienst heeft met deze aanbesteding is het contracteren van een ervaren Opdrachtnemer met de beste-kwaliteit-prijs-verhouding (BKPV) voor het implementeren van een eigen betrouwbare hoofdpost SAAS-oplossing voor de Opdrachtgever. Minimaal zijn alle geëiste functionaliteiten in deze aanbesteding beschikbaar in de hoofdpost. De implementatie wordt in logische stappen door de opdrachtnemer uitgevoerd waarbij de opdrachtgever zoveel mogelijk wordt ontzorgd. Op de hoofdpost worden door de Opdrachtnemer alle bestaande en toekomstige watergerelateerde waterobjecten aangesloten. De hoofdpost wordt door de opdrachtnemer doorontwikkeld, blijft betrouwbaar, ongeacht aantal objecten snel en veilig in gebruik gedurende de gehele onderhoudsperiode. De gebruikers van de hoofdpost worden snel en professioneel geholpen/ondersteund bij vragen of opmerkingen door de opdrachtnemer. 1 hoofdpost met 246 aangesloten objecten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen meerdere soorten objecten op de hoofdpost-telemetriesysteem worden aangesloten.