623173-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Zakup aparatury i sprzętu potrzebnego do realizacji zadań wynikających ze zmiany ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków część - 2.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup aparatury i sprzętu potrzebnego do realizacji zadań wynikających ze zmiany ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków część - 2.
BeschreibungZakup aparatury i sprzętu potrzebnego do realizacji zadań wynikających ze zmiany ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków część - 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowy/opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zapewni bezpłatne szkolenie zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowy/opis przedmiotu zamówienia. Gwarancja na urządzenie min. 24 miesiące od daty podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego.
Interne KennungOA.272.10.2026.BL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 38410000 Zählinstrumente, 39180000 Labormöbel, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 39711130 Kühlschränke, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungMętnościomierz laboratoryjny
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungPrzyrząd wielofunkcyjny do pomiaru pH, przewodności właściwej i potencjału redox.
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungStanowisko sensoryczne
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Menge2 Stück
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungChłodziarko-zamrażarka o pojemności komory chłodzącej ok. 200 l i komory mrożenia ok. 112 l
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungSzafa chłodnicza / chłodziarka o pojemności ok. 600 l
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
Menge3 Stück
LosLOT-0006
TitelCieplarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza o pojemności komory 115 litrów z 2 półkami z wzorcowaniem.
BeschreibungZadanie nr 6
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
BeschreibungCieplarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza o pojemności komory 180 litrów z 3 półkami z wzorcowaniem.
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 7
Menge13 Stück
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
BeschreibungZestaw filtracyjny 6 stanowiskowy o pojemności kielichów stalowych 500 ml z zaznaczoną podziałką 250 ml
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9
BeschreibungDygestorium
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10
BeschreibungZestaw filtracyjny 1 stanowiskowy o pojemności kielichów stalowych 500 ml z zaznaczoną podziałką 250 ml
Interne KennungOA.272.10.2026.BL - zadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11
BeschreibungZestaw filtracyjny 3 stanowiskowy o pojemności kielichów stalowych 500 ml z zaznaczoną podziałką 250 ml .
Interne KennungOA.272.10.2026.BL -zadanie nr 11
623173-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Zakup aparatury i sprzętu potrzebnego do realizacji zadań wynikających ze zmiany ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków część - 2.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierOA.272.10.2026.BL
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 38410000 Metering instruments, 39180000 Laboratory furniture, 39711110 Refrigerator-freezers, 39711130 Refrigerators, 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZadanie nr 1
DescriptionMętnościomierz laboratoryjny
Additional classification (cpv): 38410000 Metering instruments
Quantity1 piece
LotLOT-0002
TitleZadanie nr 2
LotLOT-0003
TitleZadanie nr 3
DescriptionStanowisko sensoryczne
Additional classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Quantity2 pieces
LotLOT-0004
TitleZadanie nr 4
Additional classification (cpv): 39711110 Refrigerator-freezers
LotLOT-0005
TitleZadanie nr 5
Additional classification (cpv): 39711130 Refrigerators
Quantity3 pieces
LotLOT-0006
DescriptionZadanie nr 6
Additional classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
LotLOT-0007
TitleZadanie nr 7
Quantity13 pieces
LotLOT-0008
TitleZadanie nr 8
LotLOT-0009
TitleZadanie nr 9
DescriptionDygestorium
LotLOT-0010
TitleZadanie nr 10
LotLOT-0011
TitleZadanie nr 11