See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem do działającej infrastruktury 6 serwerów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie do istniejącej infrastruktury sześciu serwerów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w umowie, której projekt stanowi załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 430476-2025
Interne Kennung: 14/25/KS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamawiający, działając zgodnie z art. 17 ustawy Prawo zamówień publicznych, dąży do uzyskania najwyższej jakości zamówienia, przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektów środowiskowych i społecznych. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z wymaganiami w zakresie: 1) oferowany sprzęt komputerowy musi być produkowany zgodnie z normą ISO 14001 lub równoważną – w celu zapewnienia zgodności z zasadami ochrony środowiska, 2) usługi serwisowe i gwarancyjne muszą być realizowane zgodnie z normą ISO 9001 lub równoważną – w celu zapewnienia powtarzalności i wysokiej jakości procesu serwisowego, 3) producent oferowanego sprzętu musi posiadać system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 lub równoważną, 4) oferowany sprzęt musi posiadać deklarację zgodności CE lub równoważną – na potwierdzenie spełnienia wymagań bezpieczeństwa UE, 5) w przypadku awarii dysków twardych, nośniki pozostają u Zamawiającego, 6) usługi serwisowe mają być realizowane przez podmiot wskazany przez producenta lub jego autoryzowanego partnera. 7) producent lub jego autoryzowany partner serwisowy przejmie obowiązki gwarancyjne w razie niewywiązywania się podmiotu realizującego serwis. 2. Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po przeprowadzeniu przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzeniu przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. Każdy z Wykonawców może dokonać wizji lokalnej po uprzednim zgłoszeniu takiego zamiaru przesłanym na adres bil@sw.gov.pl w dni robocze w godzinach 8-14. 3. Wykaz przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą. 1. Certyfikat ISO 14001 (lub dokument równoważny) dla producenta sprzętu. 2. Certyfikat ISO 9001 (lub dokument równoważny) dla producenta sprzętu. 3. Certyfikat ISO 9001 (lub dokument równoważny) dla podmiotu świadczącego serwis. 4. Deklaracja zgodności CE (lub dokument równoważny) dla oferowanego sprzętu. 5. Oświadczenia podmiotu realizującego serwis lub producenta sprzętu, że w przypadku awarii dysków twardych dyski pozostają u Zamawiającego. 6. Oświadczenie producenta lub autoryzowanego partnera serwisowego producenta potwierdzające, który podmiot realizował będzie usługi gwarancyjne/serwisowe. 7. Oświadczenie producenta lub jego autoryzowanego partnera serwisowego, potwierdzające, że w przypadku niewywiązywania się przez podmiot świadczący usługi gwarancyjne/serwisowe z obowiązków gwarancyjnych/serwisowych, producent lub jego autoryzowany partner serwisowy przejmie pełną odpowiedzialność za realizację obowiązków gwarancyjnych/serwisowych. Zgodnie z treścią art. 106 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowany sprzęt spełnia wymagania, cechy lub kryteria, określone przez Zamawiającego. W przypadku zaoferowania dokumentów równoważnych, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć je wraz z ofertą oraz wykazać, że oferowany sprzęt spełnia wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego.
Menge: 6 Stück