2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení 5-osého CNC centra
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka 5-osého vertikálního CNC centra s paletovým systémem včetně příslušenství, jeho napojení na provozní média a zajištění zkušebního provozu (dále také jen “stroj” nebo “technologie”) a to v režimu DAP INCOTERMS. Dodaná technologie musí vyhovovat minimálním technickým parametrům stanoveným těmito zadávacími podmínkami a příloze č. 3 těchto zadávacích podmínek. Zadavatel požaduje originální, novou a nikdy nepoužité technologické zařízení.
Interne Kennung: Pořízení 5-osého CNC centra
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42612200 Bearbeitungszentrum mit Vertikalspindel
5. Los
Los: LOT-0001