2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na stavební práce pro účely budování dobíjecích stanic
Beschreibung: Předmětem zakázek zadávaných v DNS bude provedení veškerých stavebních a elektroinstalačních prací (včetně výkopových prací a pokládky kabeláže) a s nimi souvisejících dodávek kabelových souborů a technologií (s výjimkou pořízení samotné technologie dobíjecích stanic) a služeb nezbytných k umožnění instalace dobíjecí stanice a její napojení ze sítě, případně i vybudování parkovacích stání a kompletní infrastruktury potřebné k realizaci a provozování dobíjecí stanice, to vše v souladu s projektovou dokumentací. Bližší specifikace v ZD.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dynamický nákupní systém na stavební práce pro účely budování dobíjecích stanic - Výzva č. 14
Interne Kennung: N014