See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych wraz z dzierżawą aparatów dla SPSK NR 1 PUM
Beschreibung: dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych wraz z dzierżawą aparatów dla SPSK NR 1 PUM
Interne Kennung: ZP-261-45/2021
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 17- Kasetki biopsyjne, szkiełka podstawowe, parafina - Zakład Patomorfologii
Beschreibung: Pakiet Nr 17- Kasetki biopsyjne, szkiełka podstawowe, parafina - Zakład Patomorfologii
Interne Kennung: pakiet 17
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 18- Tusze do oznaczania granic - Zakład Patomorfologii
Beschreibung: Pakiet Nr 18- Tusze do oznaczania granic - Zakład Patomorfologii
Interne Kennung: pakiet 18
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 9- odczynniki do oznaczania klonalności limfocytów B, Kappa PE Lambda FitC - Zakład Patomorfologii
Beschreibung: Pakiet Nr 9- odczynniki do oznaczania klonalności limfocytów B, Kappa PE Lambda FitC - Zakład Patomorfologii
Interne Kennung: pakiet 9
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 22- Testy lateksowe - laboratorium Mikrobiologiczne
Beschreibung: Pakiet Nr 22- Testy lateksowe - laboratorium Mikrobiologiczne
Interne Kennung: pakiet 22