623211-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii.
Beschreibung1 - CEMIPLIMABUM. 2 – NINTEDANIBUM program B.6. 3 – NINTEDANIBUM program B.135. 4 - SOTORASIBUM. 5 - GEMCITABINUM.
Interne KennungPN/252/L/28/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCEMIPLIMABUM
BeschreibungCEMIPLIMABUM
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W trakcie obowiązywania umowy zamawiający może skorzystać z prawa opcji. 2. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji jednokrotnie lub wielokrotnie w całości albo w części, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu opcji określonego w umowie, w terminie przewidzianym prawem opcji. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 4. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 5. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Dostawy realizowane w ramach prawa opcji będą wykonywane na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego, z zastosowaniem cen jednostkowych wskazanych w umowie. 6. Do asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności. 7. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 8. Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku, gdy rzeczywiste zużycie produktów leczniczych okaże się wyższe od prognozowanego na etapie przygotowania postępowania i wystąpi potrzeba zwiększenia ilości zamawianych produktów w celu zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. 9. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o zlecenie realizacji dostaw w ramach prawa opcji ani roszczenie odszkodowawcze z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części. 10. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy.
LosLOT-0002
TitelNINTEDANIBUM program B.6
BeschreibungNINTEDANIBUM program B.6
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelNINTEDANIBUM program B.135
BeschreibungNINTEDANIBUM program B.135
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelSOTORASIBUM
BeschreibungSOTORASIBUM
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelGEMCITABINUM
BeschreibungGEMCITABINUM
Interne KennungCzęść nr 5