2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrž II
Beschreibung: Předmětem plnění v rámci zadávacího řízení, jsou průběžné dodávky pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrží (bencalor) zadavatele včetně dopravy do všech areálů zadavatele.
Interne Kennung: SUSPK/10584/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrží II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si vyhrazuje právo na doobjednání NM tř. 2 – ARTIC, z důvodu zhoršení klimatických podmínek – cena tohoto produktu bude stanovena dohodou obou stran. Objem doobjednávek NM tř. 2 ARTIC za dobu trvání smlouvy nepřekročí 2 mil. Kč bez DPH.