See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą dla 32WOG Zamość w zakresie 4 (czterech) części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość, zlokalizowanych na terenie miast: Zamość, Chełm, Lublin i Hrubieszów. Usługa może objąć cały obszar Rzeczypospolitej Polskiej oraz przejazdy poza jej granice - w zakresie 4 (czterech) części: Część I – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Zamość; Część II – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Hrubieszów; Część III – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Chełm; Część IV – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Lublin. Nr sprawy: ZP/PO/60/2026. Wymagania Zamawiającego w zakresie zatrudnienia pracowników na podstawie umowy o pracę 1) Wykonawca lub Podwykonawca (w przypadku realizacji zamówienia przy udziale podwykonawców) jest zobowiązany zatrudnić na podstawie umowy o pracę określonej w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 t.j. z późn. zm.) pracowników, którzy w okresie realizacji Umowy będą wykonywać czynności związane z przewozem żołnierzy oraz pracowników RON 2) Zatrudnienie pracowników, o których mowa w ust. 1 powinno trwać nieprzerwanie przez cały okres realizacji Umowy. Szczegółowe wymagania dotyczące zatrudnienia pracowników na umowę o pracę zostały zawarte we wzorze umowy który zostanie przesłany wraz z SWZ przy przekazaniu zaproszenia do składania ofert.
Interne Kennung: ZP/PO/60/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Zamość
Beschreibung: Świadczenie usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość. Usługa może objąć cały obszar Rzeczypospolitej Polskiej oraz przejazdy poza jej granice.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Prawo zamówień publicznych), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego - nie więcej jednak niż do 200% łącznej wartości zamówienia podstawowego. Warunki dotyczące realizacji zamówienia w ramach prawa opcji zawiera wzór umowy, który zostanie przesłany wraz z SWZ przy przekazaniu zaproszenia do składania ofert.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Hrubieszów
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Chełm.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – usługi nieregularnego przewozu żołnierzy wraz z uzbrojeniem i wyposażeniem do ośrodków szkoleniowych własnym środkiem transportu wraz z kierowcą na potrzeby 32 WOG Zamość oraz jednostek i instytucji wojskowych znajdujących się na zaopatrzeniu logistycznym 32 WOG Zamość na terenie m. Lublin
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR IV