623225-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz regeneracji tśm powyżej 3,5 t.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz regeneracji tśm powyżej 3,5 t.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym wykonywaniu napraw bieżących i konserwacji pojazdów oraz ich podzespołów (w tym regeneracji podzespołów) w ilościach i czasie wynikającym z bieżących potrzeb oraz według wskazań pokładowych systemów kontroli sprawności, a także przebiegu i czasu eksploatacji pojazdów znajdujących się w rejonie odpowiedzialności 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku.
Interne Kennung74/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w oparciu o art. 441 ustawy Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń