2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van een vrachtwagen met kraan en containerbeladingssysteem en een combi huisvuilwagen met laadkraan.
Beschreibung: Leveren van een vrachtwagen met kraan en containerbeladingssysteem en een combi huisvuilwagen met laadkraan ten behoeve van de stad Nieuwpoort
Interne Kennung: TD/DD/2026-03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TD/DD/2026-03 - 1
Beschreibung: Leveren van een vrachtwagen met kraan en containerbeladingssysteem en een combi huisvuilwagen met laadkraan.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge