See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń biurowych i magazynowych ZGN Mokotów o łącznej powierzchni 5.208 m²
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa sprzątania pomieszczeń biurowych i magazynowych ZGN Mokotów, o łącznej powierzchni 5.208 m². Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdział IV SWZ oraz załącznik nr 1 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 284074-2026
Interne Kennung: TZ.PNU.260.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania pomieszczeń biurowych i magazynowych ZGN Mokotów, o łącznej powierzchni 5.208 m²