2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gym- en Zwemvervoer gemeente De Wolden
Beschreibung: Gemeente De Wolden is verantwoordelijk voor het uitvoeren van het Gym- en zwemvervoer voor basisscholen binnen de gemeente. Voor een aantal scholen heeft dit tot gevolg dat er busvervoer van de school naar een sportaccommodatie vice versa noodzakelijk is. De huidige overeenkomst loopt af en daarom moet er een nieuwe overeenkomst worden gesloten. De kosten van deze opdracht, zitten boven de Europese aanbestedingsgrens wat beteken dat dit Europees aanbesteed moet worden. Het gymvervoer is het hele jaar door en het zwemvervoer alleen in de zomerperiode. de geraamde waarde van de opdracht is €600.000,00. met een looptijd van 6 jaar.
Interne Kennung: Z.617271
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdrachtwaarde ligt boven de Europese aanbestedingsgrens. Na marktonderzoek is geconstateerd dat er niet veel aanbieders actief zijn in de markt. waardoor een Openbare procedure passend is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gym- en Zwemvervoer gemeente De Wolden - Zuid
Beschreibung: Gemeente De Wolden is verantwoordelijk voor het uitvoeren van het Gym- en zwemvervoer voor basisscholen binnen de gemeente. Voor een aantal scholen heeft dit tot gevolg dat er busvervoer van de school naar een sportaccommodatie vice versa noodzakelijk is. De huidige overeenkomst loopt af en daarom moet er een nieuwe overeenkomst worden gesloten. De kosten van deze opdracht, zitten boven de Europese aanbestedingsgrens wat beteken dat dit Europees aanbesteed moet worden. Het gymvervoer is het hele jaar door en het zwemvervoer alleen in de zomerperiode. bestaande uit: - KC De Klimtoren Drogteropslagen, te Drogteropslagen - CBS De Wegwijzer, te Alteveer de geraamde waarde van de opdracht is €552.000,00. met een looptijd van 6 jaar. Perceel 1 heeft een geraamde waarde van €282.000,00.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Gym- en Zwemvervoer gemeente De Wolden - Noord
Beschreibung: Gemeente De Wolden is verantwoordelijk voor het uitvoeren van het Gym- en zwemvervoer voor basisscholen binnen de gemeente. Voor een aantal scholen heeft dit tot gevolg dat er busvervoer van de school naar een sportaccommodatie vice versa noodzakelijk is. De huidige overeenkomst loopt af en daarom moet er een nieuwe overeenkomst worden gesloten. De kosten van deze opdracht, zitten boven de Europese aanbestedingsgrens wat beteken dat dit Europees aanbesteed moet worden. Het gymvervoer is het hele jaar door en het zwemvervoer alleen in de zomerperiode. bestaande uit: - OBS De Wezeboom, Te oosteinde - KC ‘t Echtenest, Te Echten de geraamde waarde van de opdracht is €552.000,00. met een looptijd van 6 jaar. perceel 2 heeft een geraamde waarde van €270.000,00
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z.617271
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2